tel. 58 72 85 082

Czynne: pn. - pt. 6:30 - 22:30

sob. - nd. 7:00 - 19:00

Uwaga:

Informujemy osoby zainteresowane o możliwości skorzystania z naszych usług w ramach kart i aplikacji:

MultiSport, FitSport, FitProfit, aplikacji Gymsteer oraz Medicover (Ok System).

 

Wzory kart dostępne na stronie głównej oraz na naszym Facebooku.

 

DO WEJŚCIA Z KARTĄ MULTISPORT, FITSPORT, FITPROFIT NIEZBĘDNY JEST DOKUMENT TOŻSAMOŚCI - KLIENCI, KTÓRZY GO NIE PRZEDSTAWIĄ PERSONELOWI, NIE BĘDĄ WPUSZCZANI DO OBIEKTU W RAMACH PAKIETÓW KART!!!

 

Zapraszamy:)

Pole Fitness

To zajęcia dla osób, które nie chcą tańczyć układów na rurze, a szukają czegoś mocniejszego. Na tych zajęciach skupiamy się głównie na serii nieaerobowych i aerobowych fragmentach ruchów, pozycji i przejść. Trening Pole Fitness pracuje nad szeroką gamą mięśni, a technika tych ćwiczeń wzmacnia całe ciało, tonuje nogi, brzuch, pośladki, ramiona i oczywiście umysł, używając do tego ciężaru ciała, a nie maszyny jak w przypadku siłowni. Pole Fitness pomaga wyrobić ogólną rzeźbę ciała i kondycję.

 

Zajęcia dodają pewności siebie i oferują nieograniczone możliwości przekraczania granic sprawności własnego ciała.

 

W dniu zajęć nie smarujemy się balsamami, kremami, oliwkami itp. Wymagane krótkie spodenki do ćwiczeń, a do wcześniejszej rozgrzewki dres i adidasy.

 

 

Pole Fitness - terminy

Zajęcia Pole Fitness prowadzimy w małych grupach w zależności od ilości chętnych, staramy się podzielić je z uwagi na poziom zaawansowania, a kiedy frekwencja jest nieco mniejsza, np. w wakacje, zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach łączonych pod okiem doświadczonej instruktorki.

 

Na zajęciach Pole Fitness obowiązuje rezerwacja rurki!

 

Pamiętajcie, że jest też możliwość ćwiczeń na tzw. OPENIE, czyli samodzielnie bez opieki instruktorskiej (wtedy, kiedy nie ma żadnych zajęć w sali), jednak dla Waszego bezpieczeństwa lepiej jest ćwiczyć w parze, zawsze macie wówczas asekurację innej osoby.

 

Zajęcia odbywają się w sali 1 - po przyjściu do recepcji otrzymacie breloczek uprawniający do wejścia do sali.

 

Rezerwacje przez Facebooka w godzinach pracy biura, czyli do 15.00 albo telefonicznie, za pośrednictwem recepcji klubu:

58 728 50 82 :)

 

Zapraszam serdecznie, bo naprawdę warto!!